dus hij herberekent toch tussen tussenpunten?Dat eerste zou alleen mogen gebeuren als er wegen niet bestaan op de ene kaartversie en wel op de andere, zoals bij nieuw aangelegde wegen.
WAT IS ER VERDOMME AAN DE HAND
- duibhce Kaelann
- Posts: 2915
- Joined: 01 Dec 2009 23:39
- Location: Itch(B), Idilevo(BG)
- Contact:
Re: WAT IS ER VERDOMME AAN DE HAND
When I'm nervous I count primes.
Destinationworld.be: Journeys... not just travels
Discoveroverland.eu: Inspiring overland travel meetings
Destinationworld.be: Journeys... not just travels
Discoveroverland.eu: Inspiring overland travel meetings
Re: WAT IS ER VERDOMME AAN DE HAND
Waar heb ik dat gezegd ? Neen, als er een weg niet ligt op een plaats waar er wel een route is, dan gaat hij 'werk' hebben om de route aan te passen. Hoe hij dat oplost, weet ik eigeniljk niet. Is moeilijk na te gaan. Maar ik wil het wel eens proberen. Ik zal eens een route maken van bij mij thuis naar de sportschuur in Wilsele in kaartversie v6. Eens kijken wat de Zumo daarvan maakt, want met die nieuwe brug over de Vaart is daar alles veranderd qua wegen.
@ Mpeewee. Je hebt dus een gps die in principe doet wat je vraagt. Alleen heeft die niet goed gewerkt de vorige keer. Waarom ? Ik weet het niet. Hopelijk een tijdelijk probleem. Je 2e vraag: zorgen dat je thuis komt zonder over slijk of door bos te ploeteren, dat hangt natuurlijk af van het kaartmateriaal. Is dat up to date, en zijn de wegen correct gecodeerd. En daar zit dikwijls nog een probleem. Maar dat kan geen enkel gps-toestel 100 % juist oplossen.
@ Mpeewee. Je hebt dus een gps die in principe doet wat je vraagt. Alleen heeft die niet goed gewerkt de vorige keer. Waarom ? Ik weet het niet. Hopelijk een tijdelijk probleem. Je 2e vraag: zorgen dat je thuis komt zonder over slijk of door bos te ploeteren, dat hangt natuurlijk af van het kaartmateriaal. Is dat up to date, en zijn de wegen correct gecodeerd. En daar zit dikwijls nog een probleem. Maar dat kan geen enkel gps-toestel 100 % juist oplossen.
I am confused. Oh no, maybe not!
-
- Posts: 1658
- Joined: 04 Nov 2009 12:22
Re: WAT IS ER VERDOMME AAN DE HAND
Geeft Garmin gratis lessen via internet?Er zitten echter een paar strubbelingen in de software van den Tripy en als ge met problemen zit , dan krijgt ge al evenveel backup als bij Garmin, ttz nul-komma-nul
Kan je rechtstreeks terecht bij Garmin door een mailtje te doen? Bij Tripy kan je met specifieke vragen (eerst eens kijken naar de FAQ ophun site) terecht bij hen met een simpel mailtje naar: contacteer_ons at tripy.be ? De keren dat ik gemaild heb, kreeg ik de dag nadien reeds een antwoord.
Nog nooit gehoord dat ze bij Garmin zo een service geven, tenzij je betaald voor lessen bij een dealer
Me gusta la moto, me gustas tu.
- duibhce Kaelann
- Posts: 2915
- Joined: 01 Dec 2009 23:39
- Location: Itch(B), Idilevo(BG)
- Contact:
Re: WAT IS ER VERDOMME AAN DE HAND
'herberekenen', 'werk', 'tomeeto', 'tomaato'Waar heb ik dat gezegd ? Neen, als er een weg niet ligt op een plaats waar er wel een route is, dan gaat hij 'werk' hebben om de route aan te passen.
Uiteindelijk komt het er allebei op neer dat hij -zoals je zelf al zegt- de route gaat aanpassen. En daar loopt het toch redelijk vaak mis. En zeker niet alleen bij off-road/onverharde baantjes hoor. Ik rijd nog steeds 95% van mijn kilometers op de gewone asfalt.
When I'm nervous I count primes.
Destinationworld.be: Journeys... not just travels
Discoveroverland.eu: Inspiring overland travel meetings
Destinationworld.be: Journeys... not just travels
Discoveroverland.eu: Inspiring overland travel meetings
Re: WAT IS ER VERDOMME AAN DE HAND
zov????????????l ! Ik peis dat ik aan 99% komIk rijd nog steeds 95% van mijn kilometers op de gewone asfalt.
Re: WAT IS ER VERDOMME AAN DE HAND
Ik vraag me toch af waarom hij 'redelijk vaak' mis gaat. Dat is niet mijn ervaring. Eigenlijk kan ik me niet herinneren waar hij de mist in gegaan is, tenzij door een stommiteit van mezelf, zoals voor 2 weken nog in het Zwarte Woud.
Wat wel voorkomt: het rechte lijn syndroom bij recente Mapsource en de 'rondrit-bug'.
Wat wel voorkomt: het rechte lijn syndroom bij recente Mapsource en de 'rondrit-bug'.
I am confused. Oh no, maybe not!
Re: WAT IS ER VERDOMME AAN DE HAND
Ik heb zo 't gevoel dat ik beter mijne 2610 goed swagneer. route op PC, nevermind hoelang of langs waar, in die GPS laden en gaan. Alleen spijtig dat de kaarten (niet-NT) geen updates meer krijgen. Ze hebben met de Zumo precies een beetje veel toeters en bellen in de plaats gestoken van gebruiksgemak. Een beetje zoals de 60Csx, waarvan je, tegen onze natuur in, toch beter ook de handleiding erbij neemt.
grease up your baby for a ball on the hill
- duibhce Kaelann
- Posts: 2915
- Joined: 01 Dec 2009 23:39
- Location: Itch(B), Idilevo(BG)
- Contact:
Re: WAT IS ER VERDOMME AAN DE HAND
hoe vaak laad je routes in vanop ander kaartmateriaal?Ik vraag me toch af waarom hij 'redelijk vaak' mis gaat. Dat is niet mijn ervaring.
ja, maar die zijn algemeen gekend en daar heb ik mee leren leven. Het rechte lijnen syndroom kan soms een beetje verwarrend zijn, maar het past de route op zich niet aan. De rondritbug kom ik bijna nooit meer tegen omdat iedereen er tegenwoordig rekening mee houdt bij het aanmaken van de route.Wat wel voorkomt: het rechte lijn syndroom bij recente Mapsource en de 'rondrit-bug'.
When I'm nervous I count primes.
Destinationworld.be: Journeys... not just travels
Discoveroverland.eu: Inspiring overland travel meetings
Destinationworld.be: Journeys... not just travels
Discoveroverland.eu: Inspiring overland travel meetings
Re: WAT IS ER VERDOMME AAN DE HAND
ehheehhe ...het oohzo de (defacto) stabiele GPS-standaard (garmin) heeft ook problemen ... tiens
Ben ik blij met m'n 'tomtommeke' ... ( ... als ik de 4 voedingsblokskes vergeet ... )
Ach, we leven in moderne (high-tech) tijden ... maar als ge ziet hoe moeilijk het is, om 'iets simpel' correct te doen werken ...
... en 't strafste is ... we leggen daar nog veel geld voor neer ook.
Commerce moet draaien ... da's goe voor de economie ...
Ben ik blij met m'n 'tomtommeke' ... ( ... als ik de 4 voedingsblokskes vergeet ... )
Ach, we leven in moderne (high-tech) tijden ... maar als ge ziet hoe moeilijk het is, om 'iets simpel' correct te doen werken ...
... en 't strafste is ... we leggen daar nog veel geld voor neer ook.
Commerce moet draaien ... da's goe voor de economie ...
The most dangerous part of my NC750X is the nut that connects the handlebars to the seat ...
Re: WAT IS ER VERDOMME AAN DE HAND
[url]
Hier zeee gratis ende voor de niks endat van hollanders
Hier zeee gratis ende voor de niks endat van hollanders
Re: WAT IS ER VERDOMME AAN DE HAND
Mpeewee, ge zijt precies goed kwaad.
Ge zult toch eerst rustig moeten vertellen WAT hij niet goed doet, wat je zegt dat hij moet doen. Dan kunnen we misschien zien of er iets aan te doen is. (wat een zin )
Maar ik heb al gezegd, wat je hier als eerste beschreven hebt, dat is inderdaad iets fout. Daar heeft hij niet gewerkt zoals het moet. En als hij dat meerdere keren doet of gedaan heeft, dan scheelt er inderdaad iets met je toestel.
EDIT. Als hij er een hele tijd over doet, wil dat zeggen dat er minstens ??n punt in je route niet exact op een weg ligt. Dat is automatisch zo als de route in ander kaartmateriaal gemaakt is. Dat kan ook zo zijn als je een viapunt niet exact op de weg gelegd hebt.
Maar dan nog mag de Zumo practisch niets veranderen aan de route. Als dat toch gebeurt, dan zou je eigenlijk in detail op die plaats de route eens moeten bekijken. Misschien komt er dan een verklaring uit.
Maar het zou ook helpen als je je verdiept in de problematiek van het behouden van een route. Het is allemaal zo eenvoudig niet, zoals jij het zou willen zien.
Ge zult toch eerst rustig moeten vertellen WAT hij niet goed doet, wat je zegt dat hij moet doen. Dan kunnen we misschien zien of er iets aan te doen is. (wat een zin )
Maar ik heb al gezegd, wat je hier als eerste beschreven hebt, dat is inderdaad iets fout. Daar heeft hij niet gewerkt zoals het moet. En als hij dat meerdere keren doet of gedaan heeft, dan scheelt er inderdaad iets met je toestel.
EDIT. Als hij er een hele tijd over doet, wil dat zeggen dat er minstens ??n punt in je route niet exact op een weg ligt. Dat is automatisch zo als de route in ander kaartmateriaal gemaakt is. Dat kan ook zo zijn als je een viapunt niet exact op de weg gelegd hebt.
Maar dan nog mag de Zumo practisch niets veranderen aan de route. Als dat toch gebeurt, dan zou je eigenlijk in detail op die plaats de route eens moeten bekijken. Misschien komt er dan een verklaring uit.
Maar het zou ook helpen als je je verdiept in de problematiek van het behouden van een route. Het is allemaal zo eenvoudig niet, zoals jij het zou willen zien.
I am confused. Oh no, maybe not!
Re: WAT IS ER VERDOMME AAN DE HAND
... ... Nu ga ik toch 2 keer goe nadenken voordat ik nog eens op kop ga rijden ...Een Zumo is voor janetten ...
The most dangerous part of my NC750X is the nut that connects the handlebars to the seat ...