Posted: 21 Jan 2011 22:28
bon
nu het kaartmateriaal in orde is, heb ik efkes de track van de ist4 omgezet naar een route (wingdb) en dan meer dan een half uur zitten peuteren om van 77 naar 49 waypoints te geraken. En ik heb regelmatig gerecalculate om te zien of de route dan niet versprong. Uiteindelijk was dat allemaal goed en heb ik de route geupload. En effectief, de route ging in rechte lijn van het ene punt naar het andere punt. Pas als ik op "navigeer" klik begint hij de route uit te rekenen.
Tja, en dan kunt ge dus niet te weten komen of dien gps dat nu goed uitgerekend heeft of niet eh. Enige methode die ik zie, is in detail op dat klein schermke de hele route aflopen... amai mijn ogen... of ben ik in mijn dommigheid een methode vergeten?
nu het kaartmateriaal in orde is, heb ik efkes de track van de ist4 omgezet naar een route (wingdb) en dan meer dan een half uur zitten peuteren om van 77 naar 49 waypoints te geraken. En ik heb regelmatig gerecalculate om te zien of de route dan niet versprong. Uiteindelijk was dat allemaal goed en heb ik de route geupload. En effectief, de route ging in rechte lijn van het ene punt naar het andere punt. Pas als ik op "navigeer" klik begint hij de route uit te rekenen.
Tja, en dan kunt ge dus niet te weten komen of dien gps dat nu goed uitgerekend heeft of niet eh. Enige methode die ik zie, is in detail op dat klein schermke de hele route aflopen... amai mijn ogen... of ben ik in mijn dommigheid een methode vergeten?