Maar bij uw Garmin LifeTime GPS die altijd en steeds voorzien is van de allerlaatste kaarten en software blijf ik het onbegrijpelijk en dus onaanvaardbaar vinden dat die eens ter plekke mensen plots verschillende richtingen gaat uitsturen!
Maar dat is het gevolg van het niet weten hoe zulk een gsp werkt, en het feit dus dat je geen moeite wil doen om het te begrijpen.
Hoe meer verschillende kaartversies er zijn, hoe gemakkelijker er verschillen zijn. Zoals ik al gesteld heb, als er kaartverschillen zijn, MOET een toestel herberekenen. Dat doet dat aan de hand van de instellingen van het toestel (kortste, snelste,...). Of je hebt dat herberekenen al op je PC gedaan, waar er nog veel meer instellingen zijn. Daardoor kunnen altijd verschillen ontstaan.
Ik heb er wel wat tijd ingestoken, en ik kan je verzekeren dat ik er wel voor kan zorgen dat mijn route gelijk blijft aan die van wie ik de route ontvangen heb.
Maar jij hebt voor jezelf al een methode gevonden om een route ongewijzigd te houden: het gebruik van een track. Met jouw oplossing wijzigt er gegarandeerd niets. Maar je krijgt wel geen gesproken aanwijzingen, want je track volgt helemaal geen kaart.
Och , het heeft eigenlijk geen zin om hierover verder te discuteren.
Of je koopt een simpel toestel, zoals een TomTom. Je hoeft nagenoeg niets in te stellen, maar je hebt geen garantie op identieke routes.
Of je koopt ??n va de Garmins, waarbij er meer mogelijkheden zijn, maar waar je moet weten wat je doet.
Of je koopt een TripY, want dat doet wel alles automatisch goed, volgens de adepten ervan.
Of je rijdt op papieren kaarten.
Maar vermits jij zonder moeite altijd een identieke route wil, ben je eigenlijk slecht af met een Garmin. En zeker met het type dat jij gekocht hebt. Want dat is een terreintoestel, en werkt voor op de weg zoals een TomTom.
De Zumo550 doet eigenlijk perfect wat je wil: een track omzetten in een route. Maar die was dan weer te duur...